Cookie beleid Lugdunum

De website van Lugdunum is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Trainingsschema 2023-2024

Trainingsschema 2023-2024

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Lugdunum JO17-1 18.00 - 19.15 Pieter van Schie
  • 1A
  • -
Lugdunum O23-1 19.00 - 20.30 Frans van de Wetering
  • 2A
  • 3
  • -
Lugdunum 1 19.30 - 21.00 Marco Harleman, Nino Poulina
  • 1 (kunst)
  • Tr.R / Tr.L
  • -
Lugdunum 2 (zon) 20.45 - 22.00 Eric Honsbeek, Mark van der Salm, Patrick Laterveer
  • 2A
  • 4
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Lugdunum JO7-1 18.00 - 19.00 Hans Edink
  • 1B
  • Samen met de mini Kikkertjes (Ukken)
Lugdunum JO8-1 18.00 - 19.00 Hans Edink
  • 1 (kunst)
  • 1
  • Van 15 maart t/m 31 oktober trainen op Veld 3 in verband met Biënto op Veld 2.
Lugdunum JO10-1 18.00 - 19.00 Henk de Water
  • 1Arv
  • 1
  • Van 15 maart t/m 31 oktober trainen op Veld 3 in verband met Biënto op Veld 2.
Lugdunum JO11-1 18.00 - 19.00 Wesley Sluiter
  • 2 Kunst
  • 4
  • Samen met JO12-1 en JO12-2
Lugdunum JO13-1 18.00 - 19.00 Koos Spies, Tommy van den Broek
  • 2B
  • 4
  • Van 15 maart t/m 31 oktober trainen op Veld 3 in verband met Biënto op Veld 2.
Lugdunum MO17-1 19.00 - 20.15 Jenny de Water-Gubler, Hans Nonkes
  • 1A
  • 3
  • -
Lugdunum JO15-1 19.00 - 20.30 Wesley Sluiter, Michaël Doesburg
  • 2A
  • 5
  • Van 15 maart t/m 31 oktober trainen op Veld 3 in verband met Biënto op Veld 2.

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Lugdunum JO17-1 18.00 - 19.15 Pieter van Schie
  • 1A
  • -
Lugdunum O23-1 19.00 - 20.30 Frans van de Wetering
  • 2A
  • 3
  • -
Lugdunum 1 19.30 - 21.00 Marco Harleman, Nino Poulina
  • 1 (kunst)
  • Tr.R / Tr.L
  • -
Lugdunum VR1 19.30 - 21.00 Bas Brittijn, Judith Weij
  • -
Lugdunum 4 (zon) 20.15 - 21.30 Davide Monteiro-Snepvangers, Bas Brittijn
  • 2B
  • 2
  • -
Lugdunum 2 20.45 - 22.00 Eric Honsbeek, Mark van der Salm, Patrick Laterveer
  • 2A
  • 4
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Lugdunum JO8-1 18.00 - 19.00 Hans Edink
  • 1Blv
  • 1
  • -
Lugdunum JO10-1 18.00 - 19.00 Henk de Water
  • 1Arv
  • 1
  • -
Lugdunum JO11-1 18.00 - 19.00 Wesley Sluiter
  • 2 Kunst
  • 4
  • Samen met JO12-1 en JO12-2
Lugdunum JO13-1 18.00 - 19.00 Koos Spies, Tommy van den Broek
  • 2B
  • 4
  • -
Lugdunum MO17-1 19.00 - 20.15 Jenny de Water-Gubler, Hans Nonkes
  • 1A
  • 3
  • -
Lugdunum JO15-1 19.00 - 20.30 Wesley Sluiter, Michaël Doesburg
  • 2A
  • 5
  • -
Lugdunum VR1 19.15 - 20.45 Bas Brittijn, Judith Weij
  • 1B
  • 2
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!