Trainingsschema 2021-2022

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Lugdunum JO8-1 18.00 - 19.00 Romano de Cuba
  • 1 (kunst)
  • 1
  • Samen met JO9-1
Lugdunum JO9-1 18.00 - 19.00 Henk de Water, Sjaak van Kints
  • 1 (kunst)
  • 1
  • Samen met JO8-1
Lugdunum JO11-1 18.00 - 19.00 Wesley Sluiter
  • 2 Kunst
  • 4
  • Samen met JO12-1 en JO12-2
Lugdunum JO12-1 18.00 - 19.00 Koos Spies, Jan Honsbeek
  • 2 Kunst
  • 4
  • -
Lugdunum JO12-2 18.00 - 19.00 Samantha van Kints, Tommy van den Broek
  • 2 Kunst
  • 4
  • -
Lugdunum JO15-1 19.00 - 20.15 Wesley Sluiter, Michaël Doesburg
  • 2B
  • 6
  • -
Lugdunum MO17-1 19.00 - 20.15 Jenny de Water-Gubler, Hans Nonkes
  • 1A
  • 3
  • -
Lugdunum VR1 19.15 - 20.45 Bas Brittijn
  • 1B
  • 2
  • -
Lugdunum VR30+2 20.15 - 21.15 Lindy Spies
  • 1A
  • 1
  • -
Lugdunum O23-2 20.15 - 21.30
  • 2A
  • 4
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Lugdunum JO18-1 18.00 - 19.15 Pieter van Schie
  • 1B
  • 4
  • -
Lugdunum JO14-1 19.00 - 20.15 Lindy Spies, Rene Krapels
  • 2A
  • 5
  • -
Lugdunum JO19-1 19.00 - 20.15 Harry Bouwhuis
  • 2B
  • 3
  • -
Lugdunum 1 19.30 - 21.00 Marco Harleman, Nino Poulina
  • 1 (kunst)
  • Tr.R / Tr.L
  • -
Lugdunum O23-1 19.30 - 21.00 Hans Edink
  • 2A
  • Tr.R / Tr.L
  • -
Lugdunum 4 (zon) 20.15 - 21.30 Davide Monteiro-Snepvangers, Bas Brittijn
  • 2B
  • 2
  • -
Lugdunum 2 20.45 - 22.00 Eric Honsbeek, Mark van der Salm, Patrick Laterveer
  • 2A
  • 4
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Lugdunum JO8-1 18.00 - 19.00 Romano de Cuba
  • 1 (kunst)
  • 1
  • Samen met JO9-1
Lugdunum JO9-1 18.00 - 19.00 Henk de Water, Sjaak van Kints
  • 1 (kunst)
  • 1
  • Samen met JO8-1
Lugdunum JO11-1 18.00 - 19.00 Wesley Sluiter
  • 2 Kunst
  • 4
  • Samen met JO12-1 en JO12-2
Lugdunum JO12-1 18.00 - 19.00 Koos Spies, Jan Honsbeek
  • 2 Kunst
  • 4
  • -
Lugdunum JO12-2 18.00 - 19.00 Samantha van Kints, Tommy van den Broek
  • 2 Kunst
  • 4
  • -
Lugdunum JO15-1 19.00 - 20.15 Wesley Sluiter, Michaël Doesburg
  • 2B
  • 6
  • -
Lugdunum MO17-1 19.00 - 20.15 Jenny de Water-Gubler, Hans Nonkes
  • 1A
  • 3
  • -
Lugdunum VR1 19.15 - 20.45 Bas Brittijn
  • 1B
  • 2
  • -
Lugdunum O23-2 20.15 - 21.30
  • 2A
  • 4
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Lugdunum JO18-1 18.00 - 19.15 Pieter van Schie
  • 1B
  • 4
  • -
Lugdunum JO14-1 19.00 - 20.15 Lindy Spies, Rene Krapels
  • 2A
  • 5
  • Van 15 maart t/m 31 oktober trainen op Veld 3B in verband met Biënto op Veld 2.
Lugdunum JO19-1 19.00 - 20.15 Harry Bouwhuis
  • 2B
  • 3
  • -
Lugdunum 1 19.30 - 21.00 Marco Harleman, Nino Poulina
  • 1 (kunst)
  • Tr.R / Tr.L
  • -
Lugdunum O23-1 19.30 - 21.00 Hans Edink
  • 2A
  • Tr.R / Tr.L
  • -
Lugdunum 5 (zon) 20.15 - 21.30 Marinus van Rhijn, Danilo Agustien
  • 2B
  • 2
  • -
Lugdunum 2 (zon) 20.45 - 22.00 Eric Honsbeek, Mark van der Salm, Patrick Laterveer
  • 2A
  • 4
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!